به معنای واقعی کلمه

اعتقاد دارم

که اگه یه آدم، از ته دلش، به خاطر ظلمی که بهش شده، و توی اون لحظه واقعا همه تلاشش رو کرده و کاری دیگه ازش برنمیاد، آهی بکشه، خدا صداش رو میشنوه. و به حقش میرسونتش.

و اعتقاد دارم اگه کسی به تو بدی کنه (خوبی که اجرش رو حتما میگیری) حتما حتما اینقدر زنده میمونه که عین اون لحظه براش تکرار بشه و اونجا یاد تو میفته.

توی این هفته دو نفر، که یکی 17 سال قبل و دیگری حدود یازده سال قبل منو به شدت آزار داده بودن،

خبرشون بهم رسید. اینقدر زنده موندن که همون بلایی که سر من آوردن سرشون بیاد!

بترسین ازون روزی که کسی رو آزار میدین و میدونین که دارین آزارش میدین، ولی اون ادم چاره ای نداره و همه ش ته دلش میپره به زندگی.

اینقدر زنده میمونین که پدر مادربزرگتون هم دربیاد! شک نکنین! و اون آدم اون روز خواهد دید و حتی اگه سعی کنه خوشحال نشه و کمک هم بکنه ولی ناگزیر کلی ذوق میکنه که انتقامش رو زندگی گرفته! بترسین ازون روز. از آه آدمی که زورش به شما نمیرسه ولی به هر نحوی (حتی کلامی و با رفتارتون) دارین آزارش میدین بترسین. بترسین! دنیا سرای مکافاته.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیمانکار اسفالت پاسخ سوالات مسابقه درسهایی از قران Jody سرور hp dl380 خریدکن کانون تبليغات نارستان پرسش مهر کتابخانه عمومی شهدای گلشهر شهرستان گلپایگان سفر به قشم