دور از جون فاطمه و مدوسا و خیلی از دخترای ایرانی که میشناسم و میدونم که بچه های خوبین

واقعا بیخود نیست که نسل ما داره تموم میشه.

از اغلب دخترای ایرانی مخصوصا دخترای ایرانی ای که الان توی کانادا میبینم (و همینطور خانم های ایرانی) فاقد نفهم تر ندیدم من.

شما بیاین کانادا میبینین دخترای کانادایی خیلی خیلی قابل تحمل تر هستن و خیلی کم تر ناز و نوز و آخ و اوخ الکی دارن

دختر ایرانی میبینی از اول توی ناز و نعمت بزرگ شده

با همون درک نکردن شرایط کشورش و با بی خیالی اومده کانادا

توی کانادا هم یه آدم بدبختی از بین ایرانیا خدا زده سرش و اینو گرفته یا میبینی خیلی وقتا حتی دوست پسر ندارن

و با همون نفعمی داره به کارش ادامه میده و با همون نفهمی هم توی کانادا داره زندگی میکنه

یعنی تمام دخترای ایرانی دور و بر من تا به حال یه بار هم مسئولیت یه کاری رو در زندگی به عهده نگرفتن.

بیخود نیتس که همسرا و دوست های اینها در به در دنبال دخترن بلکم بتونن زندگی رو از اول بسازن.

واقعا هرچی از این دخترای تیپیکال ایرانی دوری کنین به نفعتونه. 

دقت کنین

نه همه دخترا

من چند تا دختر درست و حسابی و خوب ایرانی توی امریکا پیدا کردم و چند تا هم توی کانادا

ولی تیپیکال دخترای ایرانی فقط دنبال یه شوهرن و یه خونه که از comfort zone خودشون بیرون نیان.

با همون بی لیاقتی و بی عرضگی حالا کلی ادعا هم دارن!!

تو ته ته تهش توی تورنتو یه مورگیج بروکری که با دلالی و دروغ و دادن به این و اون داری نون درمیاری. چرا خودتو تحویل میگیری؟

حتی عرضه نداری با اسم و رسم خودت بیای نظر بذاری. احمق.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای از خوشمزه ها صبرم سر اومد لایت باکس عکاسی پرتابل jhwefjewf فروشگاه avueie دوستداران پامرانین Danielle محمد حسین abn