من ادمها رو از روی چیزی که بودن قضاوت دیگه نمیکنم.

نمیگم صد در صد اینجوریه ولی الان واقعا این رو سرلوحه کارم قرار دادم.

نگاه نمیکنم که یه سال قبل یه نفر چطوری بوده

ده سال قبل چطوری بوده

به الان نگاه میکنم و الان.

شاید بگم اره به یک ماه قبلش تا الان نگاه میکنم و به خصوصیات کلیش (مثلا ادم خودخواه رو در نظر میگیرم که این ادم این رو توی تربیت و سیستمش داره، توی ذهنم نگه میدارم ولی با اون قضاوتش نمیکنم، ممکنه روزگار عوضش کرده باشه).

من قبلنا تونستم این رو در خودم تغییر بدم که بدون نگاه کردن به کشوری که ادم ها ازش اومدن

بدون نگاه کردن به ملیت و نژادشون و . بهشون نگاه کنم.

ولی قضاوت ادمها بدون نگاه کردن به عملکردشون در گذشته برای من سخت بود.

ولی خب این رو هم دارم تغییر میدم.

زندگی به من یاد داده که ادمها تغییر میکنن.

و چه بسا قضاوت یه نفر از روی گذشته ش باعث میشه که تو از خودت فرصت داشتن یه دوست یا همکار یا یه همسایه خوب رو بگیری.

من توی همین یه سال گذشته خیلی تغییر کردم.

یعنی اینقدر تغییر کردم که خودم هم متوجه شدم حتی.

و البه بیشتر این تغییر رو به خاطر داشتن دوستای خوب و همراه خوب به دست اوردم. قبلنا مثلا زود میجوشیدم و سعی میکردم حتما روابطم با ادمها عالی باشه.

الان در حدی که به دشمنی و خصومت منجر نشه و عادی باشه تلاش میکنم.

در نتیجه فکر میکنم که ادمها تغییر میکنن.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تغییر ,ادمها ,الان ,گذشته ,میکنم ,قضاوت ,نگاه کردن ,بدون نگاه ,تغییر میکنن ,تغییر کردم ,ادمها تغییر ,ادمها تغییر میکنن
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rahnod32 هواکش خزرفن , خزرفن , خزرفن پمپ , صنایع الکتروموتور ایران بوکینگ پرشیا دختری از سرزمین آفتاب دانلود فایل فلش گوشی چینی | دانلود فایل فلش تبلت چینی سید دعانویس,09335738303,دعانویس حرفه ای,09335738303 حریم مردم الهی به امید تو