یادتون میاد درباره پیر درون و این چیزها همیشه براتون میگفتم؟

که یه سری ادمها هستن که ظاهر خیلی کم حرف و موقر و تشریفاتی میگیرن به خودشون؟ عین پیرها رفتار میکنن؟

این رفتار همون رفتار اروپاییه.

هرچی میاین سمت شرق و جنوب، اروپاییا رک تر میشن.

ادمایی که این مدلین، ضعفهاشونو، نقصهاشونو، همه چیشونو، پشت غرور و تکبر و کم حرفی ظاهری و ادب الکیشون قایم میکنن.

روشون نمیشه به یه دختر بگن دوسش دارن، در عوض براش عکس میکنن و کلا همه پروفایلاشون رو میکنن:

you really are my ecstasy

نمیتونن دوست پیدا کنن،

در عوض سعی میکنن ادمایی رو پیدا کنن که شکننده هستن و یا ضعیف، و به اون تسلط پیدا کنن (درست کاری که استعمارگرها با کشورهای دیگه انجام میدن)،

من اینجور ادمها رو به چشم دیدما.

اینجور ادمها عین بچه ها میمونن.

همه ش میخوان جلب توجه کنن.

همه ش میخوان بگن که وجود دارن.

ولی غیر مستقیم.

من اینها رو از زندگی توی این خونه متوجه شدم.

نسل جدید کانادا کمتر درگیر این تشریفاته و در واقع امریکایی تره. رک تره، بی حوصله تره، سعی میکنه از امکانات موجود استفاده کنه و خوش بگذرونه.

ولی هنوز اون تریپ نفرت از بقیه و اون نژادپرستی توی همه اینها هست دیگه به هر حال. 

دیگه تو سفره این پدر و مادرها بزرگ شدن.

این بزرگتر میشن میبینن ددم وای کلی مشکلات به خاطر شتی بودن فرهنگ پدر و مادر به اینها منتقل شده.

میخوان گی بشن باید از پدر و مادر اجازه بگیرن

میخوان ازدواج نکنن پدر و مادر از بالا دستور میدن همینکارو بکن و ازدواج کن الان

هر کاری میکنن تشریفات شتی رو باید رعایت کنن

قاط میزنن

و میرن.

الان هم صابخونه هم همسایه مون هر دوشون سفید و بریتیشن و هر دوشون توسط خونواده طرد شدن.

و دارن تنها زندگی میکنن،

اخر عمری تو هشتاد سالگی دنبال دختر زیر سی سال میگردن. که هم جای دخترشون باشه هم زنشون.

این تریپ تو حق نداری لینکداینمو نگاه کنی

تو حق نداری بری منو سرچ کنی

تو حق نداری نمیدونم شب گوشیتو روشن نگه داری باید 11 خاموش کنی

از دور کنترل کردن همه چی

ازین تشریفات بریتیشه

که ایرانیا هم توی خونه هاشون دارن

یه جورایی high power distance هست که برای کنترل بقیه مخصوصا نژادهای دیگه ازش استفاده میکنن.

راهش اینه:

چون اینها آدم نمیشن، چون اینها درست نمیشن،

فقطططططططططط بی تفاوتی نشون بدی.

من اونایی که در حقم یه لطفی کردن یا ادم خوبی بودن و تربیتای خانواده باعث الودگیشون شده یا همین کانادا،

معمولا سعی میکنم رابطه م رو باهاشون حفظ کنم چون میدونم خیلی تنهان.

ولی برای بقیه،

هرررر کاری میکنن بی تفاوتی نشون بدید. اصلا انگار اینها رو نمیبینین.

و بخندین بهشون.

به مرور خسته میشن.

یارو رفته برای من دستمال خریده

کیک خریده

که مثلا من برم چروکیده و ناقص و ناجور و زشت و بی ریخت هشتاد سالشو بگیرم دستم (چون بعید میدونم بتونه این ادم ترتیب کسی رو بده) که ابش بیاد و مثلا شاید یه لطفی کرد ما رو گرفت و یه خونه ای به نام ما زد.

آشغال.

الان یه جوری شده، ضایع شده، خجالت میکشه، نمیدونه چیکار کنه، لج میکنه میبینه ما میخندیم بهش.

روانی شده.

فکر میکنن چون مثلا سفیدن یا کانادایین یا هرچی، ما باید برمی منتشونو بکشیم.

گرچه من خبر دارم که دخترای ایرانی مردهای پیر هفتاد هشتاد ساله المانی و نروژی و دانمارکی رو به پسرای ترگل پرگل و ناز ایرانی ترجیح میدن.

ولی خب من خنگولم :))) ازونا نیستم :)

دیگه وقتشه مستقل شم و زندگی مستقل شروع کنم.

دی

گه جمع کنین برین بی ادبا.

شبتون خوش.

منم برم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صبرم سر اومد زویا، سیگنال خرید و فروش سهام بروس استبرق همجور مطالب leohesam تعمير کامپيوتر در محل | نصب و راه اندازي دوربين مداربسته فیلم سینمایی کولکاپیس لیست کانالها، گروه ها و رباتهای تلگرام - Telegram Channels آوا