یکی از اقواممون اددم کرد،

ریموو و بلاک کردمش.

چرا؟

چون اولا میشناسم و آدم پرادعای بچه پولدار بیشعوره.

در ثانی هیچ دین و ایمونی نداره و خوشم نمیاد.

ثالثا ابله من فقط سه بار تو مراسم عروسی دیدمت واسه چی منو ادد میکنی؟ من چه مشترکاتی با تو دارم؟!

رابعا شبیه این نفهم نکبت خالی بند دروغ گوی کنسرت سوار کن (کنسرت مردم رو میذاره روی صدای خودش بدبخت) همین یارو نکبت نکبت پژوهه.

قیافه ش کپیییییی اینه حتی اون نحوه موهاش (همون که خیلی از پشونیش فاصله داره).

داداشش پیام داده که پژمانو چرا کانفرم نکردی.

بهش گفتم تو وکیل پژمانی؟ پژمان 40 سالشه خودش زبون نداره بچه پرروی بی تربیت؟ 

گفت پژمان اخه نه شماره تو داره نه هیچ کجا عضو هست که تماس بگیره!

بهش گفتم خوشم نمیاد غریبه توی پروفایلم باشه (حقیقتش بچه ها من هیچ مشکلی ندارم که همه تون رو ادد کنم، همه تون عشق منین، نفسمین، ولی من از بچه پرروهایی که فکر میکنن خیلی خوشتیپن و پولدارن پس همه به اینها پا میدن خوشم نمیاد، من دوست پسر از زندون دراوردم، به پاش سوختم، سکته کردم، قرضاشو خودم دادم، براش خالی بستم و به بچه مردم گفتم قرض دارم که وام بگیرم تا اون گندکاریاشو جمع کنه، ولی نمیرم با یه پولدار عوضی بچرخم یا حتی بهش رو بدم که چرا؟! چون توی آشغال پولداری یا خوشتیپی یا هرگهی هستی)، 

گفتم بهش این ایمیلمه، اگه کاری داره بگو ایمیل بزنه در صورت نیاز باهاش صحبت میکنم و کمک میکنم (من روزی دو سه نفرو مشاوره میدم مجانی حالا اینم روش)، 

گفت اوکی.

این پژمان نکبت (دقیقاااااااااا هم ادعای این شاهکار بینش پژوهه بهتون میگم تشابه قبافه رو جدی بگیرین) پیام داده میگه خواستم سلام عرض کنم!

بهش میگم علیک سلام کاری داری؟!

میگه چطوری بیام کانادا؟!

میگم چی خوندی؟! 

میگه کامپیوتر! 

میگم خب من باید یکمی اطلاعات داشته باشم، که بتونم کمک کنم، یکمی از رزومه ت بگو،

میگه فوق دیپلم کامپیوتر دارم شرکت کامپیوتری دارم سالانه فلان میلیارد ریال درامد دارم هدفم گرفتن پاسپورت کاناداست! هدفم امریکا بود ولی دیگه اون چون سخته حداقل این کانادا رو بگیرم فکر میکنم راحت باشه!

میپرسم مقاله داری؟ (هفت تا ایمیل رد و بدل شد تا اینجا)، 

میگه نه ولی میتونم بنویسم، در چه زمینه ای؟! 

اینو که گفت فهمیدم دیگه این ما رو گیر اورده.

تو شاید برای مادرت عزیز باشی و بهت بگه پژمان پسر خوشگل و خوشتیپم،

برای من هیچ گهی نیستی.

خر.

باور کنین میخواست بگه من میخوام باهات اشنا شم دعوتنامه بفرست بیام اونجا ترتیبتو بدم شایدم گرفتمت، روش نشد.

اینقدر بعضی خز و خیل اعتماد به نفس دارن.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب درامد انلاین #کوهنوردان_آزادصفه Amir Jamali tamirkade نظافت در عصر حاضر مسافر پیاده دلنوشته برای دل صرافی پارسیان ارز