این خواهر من واقعا یه آدم نرماله!

خدایا آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم!

این آدم بهتر از هر روانشناسی خودش و دور و بریاش رو میفهمه.

امروز داشت بهم میگفت که

مریم

هر آدمی مینیمم دو تا شخصیت داره

تو یه مریم حال حاضر و الان داری

و یه مریم گذشته

و قبلنا تو همیشه در قبال تمام ادمهای دور و برت عشق و علاقه رو پیشکش میکنی و عاشق همه هستی و خودت رو به معنای واقعی کلمه قربانی میکنی و گذشت زیادی داری و همش میخوای همه چیز با خوشحالی جلو بره و حاضری خودت رو وفق هم بکنی.

درست هم میگه توی این خونه دانشجویی و در قبال دوستام و همه همین کارو کردم و میکنم

بعد گفت ولی اون مریم

از وقتی که از کشورش دور شده

از وقتی فرصت داشته که درباره خودش فکر کنه و با خودش خلوت کنه

اون مریم درونش

همون مریمی که لپاش قرمز بود و موهاش همیشه توسط مادرش به اجبار کوتاه میشد و سفید بود و چشماش درشت بود و خندون

اون مریم فرصت پیدا کرده که با این مریم الان گپ بزنه

و تو الان متوجه شدی که اون مریم درونت خیلی سختی بیخود کشیده

و الان حس عذاب وجدانت نسبت به اون خیلی زیاد شده، خیلی زیادتر شده تا نسبت به بقیه.

و فهمیدی که اون مریم کوچولو خیری ندیده و تو شرمنده شی

یادتون میاد یه بار درباره اون مریم نوشتم؟ که چرا عکسای یه بچه سفید لپ قرمزی مو سیاه براق و چشم درشتو میذارم همه جا به عنوان نماد خودم؟

چون دقیقا اون مخاطب منه و اون نماینده منه

و اون انگار ادم بهتری بوده نسبت به من و یا چون عذاب وجدان دارم بهش میدون میدم

یا هرچی

گفت تا وقتی تو این عذاب وجدان رو نسبت به اون مریم کوچولو داری همیشه با خودت درگیر خواهی بود

بچه ها دیشب یه جایی رفتم اواتارمو عوض کردم و یه دختر مو مشکی چشم درشت ولی یه دختر جوان گذاشتم!

خواهرم اینها رو امروز صبح گفت!

الان احساس میکنم توی این دو ماه اخیر حالم داره بهتر میشه الان که بسیاری از فشارها ازم برداشته شده.

امروز صبح متوجه شدم که دیشب حس کردم حالم داره بهتر میشه و دارم نرمال تر میشم که همچین کاری کردم.

اتوماتیک نتایج تست های دیسکی که هر سال یه بار میزنم هم برام روشن شد!

براتون میگم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید ـصــــــراطــ عسل تکسو ماه کامل :) سخن خوش بسته صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام Ben Jennifer خوشمزه ترین مزه ها