من گفته بودم که، یه بار یه اسبه، میرسه به یه شتره،

؟

بهتون گفتم

این کشور پر از نژادپرستیه.

نژادپرستی هایی که حتی خودشون هم نمیدونن که نژادپرستیه و از ignorance میاد.

اینو گوگل کنین:

speak English in Canada woman verbally abusing the Asian staff

مال همین دیروز، همین بغل ما توی برنابی اتفاق افتاده. توی شاپرز دراگ مارت.

یعنی حالت به هم میخوره

من بدتر ازینهاش رو دیدم

م زن ها هم مردها، مخصوصا وقتی سن هاشون میره بالاتر، حتی موقع کرایه خونه هم جوری باهات حرف میزنن انگار بدهکار باباشونی، البته من همه اون ها رو رد کردم و ضایع شدن.

نژادپرستی اون هم از روی ایگنورنس و زنوفوبیا خیلی فوران میکنه توی این کشور. خیلی وحشتناک.

از بچگی به این ها یاد دادن که تابلو نژادپرستی نکنن، یعنی مثلا نگن ایرانیا بدن، یا عربها بدن، یا چینیا بدن. ولی تا بخواین غیرمستقیم نژادپرستی میکنن و براشون عادیه.

ولی من همین روزها رو پیش بینی کرده بودم. به حرفهای من درباره کانادا و کسانی که توش زندگی میکنن اعتماد کنین.

فیلمشو اینجا میذارم.

Woman verbally abuses Burnaby drug store staff with racist rant: "Speak English in Canada"

من فیلم رو چند بار دیدم، و اصلا تایید نکردم کار دختره رو، و فکر میکنم که ادم عقده ای، مریض، و روانی ای هست که تمام عقده هاش رو میریزه سر یه خانم مهاجر و تازه یه بچه هم داره که ازش یاد میگیره.

اینو به دوستام همیشه میگم

که وقتی شما راه میرینو میخواین ازینو اون شکایت کنین و به این و اون میپرین حالا بماند که دوستاتون ازتون فرار میکنن،

یه روز یکی مچ شما رو اینجوری میگیره و بعد مجبور میشین فیسبوکتون رو هم حذف کنین و توی همین کشور که سنگشو به سینه میزنین و داد میزنین توی کشور من انگلیسی حرف بزن، از ترستون نتونین برین بیرون.

حرومزاده.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شبکه اجتماعی فیسنگاه اسلام یار دلنوشته های مسعود مویدی تيپ۴۰ نسبت ۱/۱۰ نیستان یخی سایت تفریحی و سرگرمی لوکی لاک فروشگاه آراسته اینتکس (انواع وسایل تفریحی و کمپی و ابزارآلات صنعتی)