من نمیدونم کی و تحت چه شرایطی حاضر میشه توی کلا کانادا و مخصوصا شهرهای به هم ریخته و هر دم بیل مثل تورنتو زندگی کنه.

ولی یه ادوایس براتون دارم

تورنتو تقریبا fucked up شده

کار نیست

همه دلال شدن و پول شو

فهم اجتماعی به شدن پایین اومده. من کسخل سالهاست در عجبم که چرا مردم عجیب و غریبن

ملت توی یه نفهمی و توی یه لولی از بی رحمی به سر میبرن که خوشبختانه این درجه از وحشی بودن و بی رحمی هنوز به شهرهای کوچیک سرایت نکرده.

تورنتو الان تقریبا مثل تهران شده فقط مثل اون الوده نیست

مملت مثل وحشیا هجوم میبرن سمت اتوبوس

ایرانیا پاک آبروی ما رو بردن

یه خانم محترمی بهم میگفت که تا الان 6 تا دختر ایرانی مستاجر داشته و به جز یکی، برای همه شون پلیس اورده و انداختتشون بیرون.

ایرانیا میبینی همه بینی علمی

ارایش کرده

یافه ها مریض عین همون مرغ فلج که قبلا گفتم

کشوریه که کار توش نیست

بعد قیمتها الکی داره میره بالا

این حرفای من درسته خیلی چرت به نظر میرسه

اما عین همون رای ندادن به یا انقلاب ایران هست که همش بهتون میگفتم و مسخره می کردین منو

چند روز قبلم که امریکا گفت کانادا بزرگترین کشور پول شویی جهانه و کانادا دم برنیاورد! فقط تایید کرد!

ایرانیا نه راه پس دارن نه پیش، یه جهنمیه توش گرفتارن، نمیتونن بگن جای بدیه نمیتونن بگن جای خوبیه.

دو روز قبل توی ایستگاه اتوبوس یه دختر دیدم

که با 3 نفر دیگه بود و دیدم داره تقلا میکنه که بپرسه یه ادرسی رو

وقتی سوال پرسیدنشون تموم شد رفتم سراغشون و گفتم که اگه کمکی میخواد من میتونم کمک کنم.

سوالشو پرسید و بعدش توی اتوبوس اومد نشست کنارم

برگشت گفت که خدا رو شکر که توی تورنتو یه نفر رو دید نهایتا که خوشحال و راضیه و بهشون کمک کرده.

یه همچین آدمایی هستن ایرانیای تورنتو

یه پسر دیگه هست که از من چند سالی کوچکتره و دلم براش سوخت چون داشت میگفت که این تورنتوی خراب شده هیچ جوره بهش نمیچسبه.

میگفت چند تا کشور زندگی کرده ولی تورنتو عین تفلونه 

خیلی نچسبه.

دلم سوخت.

الان کم کم مهنی پیدا میکنه رفتار ایرانیای تورنتو برام.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ مرکزي شکوفه سیب مبلمان خانگی و اداری منابع مهندسی عمران تیتر نوشت صفحه شخصی پدرام پناه دانلود کتاب و خلاصه کتاب مثبت ۱ موسسه حقوقی