فیلم گربه ها رو دیدم.

یک گربه سیاه که مهاجره و اجازه میکس شدن از او سلب شده (در جامعه ای که تقریبا تمام گربه های مقبول در جامعه سفید، زرد، نارنجی و یا قرمز هست) داره توی wasteland توی قسمت داغون شهر که اشغال ها اونجا هستن زندگی میکنه.

تصمیم گیرنده در سرنوشت زندگی و تعیین پادشاه آینده با گربه ملکه است که خود یک گربه طلایی است و وقتی اومد همه بهش سجده کردن و درخواست شفاعت داشتن.

یک گربه سفید به صورت یک مهاجر ناخواسته وارد شهر شد و به سرعت توسط دیگر گربه ها و ملکه پذیرفته شد.

فیلم فاقد پیام خاصی بود به جز این پیام: شما فقط در صورتی در جامعه گربه ها به خوبی و خوشی زندگی می کنید که گربه سفید، زرد، طلایی، نارنجی و یا قرمز باشید.

تعدادی گربه سیاه رنگ (که توسط بازیگران سیاه پوست ایفای نقش شد) در نقش گربه بد فراری و بد ذات ایفای نقش می کردند که اقدام به ربودن گربه ملکه کردند.

به نظر من و طبق مشاهداتم این فیلم سرشار از نژادپرستی و حرکات فاشیستی بود. خاک بر سرتون که همچین فیلمی ساختین و الان برای من روشن تر از طلوع کامل خورشید هست که چرا انگلیس و بریتانیا دارن به فنای عظمی میرن. برین. این همه پول خرج کردن که مثلا نشون بدن انگلیس چه عظمتی داره. حقیقتش یکی از دلایلی که من از انتاریو بیرون اومدم دیدن یه سری انگلیسی بود. این همه سال این همه پول خرج کردن همچین خزعبلی ساختن.

Fifty shades of grey خیلی بهتر ازین فیلم بود. با اون خزعبل بودن و صحنه های خاک بر سریش.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اردکان فروشگاه عینک آفتابی | ای فابنر رينگ-لايت-يا-نور-حلقوي-چيست-و-چه-کاربردي-دارد؟ اخبار فوتبال مجله سلامتی و بهداشت سایت رسمی شهید علی میرعلیزاده من شاعرم گلیو